Slevy a BONUSY u našich půjček a hypoték

Sjednáte-li si u nás nebankovní půjčku nebo americkou hypotéku, získáte od nás BONUS v podobě výrazného snížení úrokové sazby. Stačí řádně a včas hradit své splátky a na BONUSU vám vrátíme až 1 479 468 Kč (u půjčky ve výši 3 000 000 Kč a splatnosti 20 let).

Spočítejte si splátkuZažádejte si o půjčku

Dalším benefitem, který máte u nás ZDARMA, je možnost doplatit nezaplacenou splátku do 120 dní po termínu splatnosti! Nikdo vám po tuto dobu nesesplatní celý úvěr i s pokutou, jako je to běžné u konkurence. Tato výhoda, kterou vám nabízíme, vám zachrání střechu nad hlavou!

BONUS č. 1 - výrazné snížení úrokové sazby!

Za včasné hrazení měsíčních splátek vám snížíme úrokovou sazbu z 10,95% na 6,95% ročně! Tím, že úrokovou sazbu snížíme o 4% ročně, můžete za období 20 let ušetřit u půjčky ve výši 3 000 000 Kč neuvěřitelných 1 479 468 Kč na splátkách. BONUS automaticky získá každý, kdo řádně splácí své měsíční splátky včas.

Kolik s námi dokážete ušetřit si můžete spočítat na naší hypoteční kalkulačce.

BONUS č. 2 – možnost doplacení nezaplacené splátky do 120 dní

Mít možnost doplatit nezaplacenou splátku po termínu splatnosti ve lhůtě až 120 dní vám nabídne velmi málo společností, které spočítáte maximálně na jedné ruce.

Jakýkoliv úvěr nebo půjčka se sjednává na delší období v průměru 10 - 20 let. Je to poměrně dlouhá doba, kdy během splácení můžou nastat změny ve vašem osobním životě. Můžete po dobu půjčky dlouhodobě onemocnět, ztratit zaměstnání, rozvést se nebo se dostat do přechodné finanční situace, kdy nebudete mít aktuálně na úhradu splátky.

Zaplatit splátku později u jiných společností může pro vás znamenat velké finanční problémy. „Není půjčka jako půjčka“, vše závisí na tom, jaké podmínky společnost ve svých smlouvách nabízí.

Je dost společností, které neváhají sesplatnit celou půjčku i v případě, kdy zaplatíte splátku „jen“ o jeden den později! Některé jiné společnosti sesplatní půjčku po neuhrazení splátky v termínu 5 – 30 dní. Je dost případů, kdy samotné banky po neuhrazení dvou po sobě jdoucích splátek prodají sesplatněnou pohledávku inkasní (vymáhací) společnosti. Jak celý tento kolotoč skončí, není dál třeba rozepisovat.

Více informací o tomto benefitu najdete na bonusových úrokových sazbách.