Vaše nejčastější otázky a naše odpovědi

Na této stránce najdete nejčastější odpovědi na vaše otázky, na které se nás ptáte nejčastěji.

Musím doložit příjem?

Novela zákona o spotřebitelském úvěru velmi omezí možnost poskytnutí půjčky nebo úvěru. Každý, kdo žádá o půjčku, bude muset doložit své příjmy a hlavně schopnost splácet budoucí závazek. Zákon se vztahuje i na malé půjčky do 5 000,- Kč nebo také na úvěry určené na bydlení – hypotéky apod.
Výjimku tvoří pouze půjčky určené pro podnikatele na podnikání. Na podnikatelské půjčky se tento zákon nevztahuje.

Jsem podnikatel s optimalizovaným DP, můžu o půjčku u vás žádat?

Pokud jste podnikatel, i začínající, můžete žádat o půjčku bez toho, abyste dokládal svůj příjem.

Mám záznamy v registrech dlužníků a exekuce, vadí to?

Záznamy v registrech dlužníků nebo již probíhající exekuční řízení nejsou překážkou v získání úvěru. Důležitou podmínkou je vyplacení všech vašich dluhů, včetně exekucí. Všechny vaše závazky sjednotíme do jednoho úvěru, u kterého budete platit výrazně nižší splátku, než platíte doposud u svých stávajících půjček.
Preferujeme bezpečné úvěrování - snažíme se co nejvíce snížit měsíční splátky všech vašich půjček a závazků

V jaké výši můžu půjčku u vás získat?

U nás si můžete zažádat o finanční prostředky až do výše 3 000 000,- Kč s úrokovou sazbou v rozmezí 6,95% - 10,95% s RPSN od 7,8% ročně. Půjčky se poskytují oproti zástavě nemovitosti, a to do 50% jejího odhadu.
Pozor!
Od 1. 12. 2016 připravujeme novinku, a to úvěr do 75% odhadu nemovitosti a do maximální výše 6 000 000,- Kč.

Za jak dlouho bude půjčka vyřízena a kdy mi budou peníze vyplaceny?

V expres vyřízení do 7 dnů, i s vyplacením na účet, který uvedete. U klasického vyřízení do 14 dnů. Nečekáme na zápis zástavního práva smluvního do katastru nemovitosti.
Důležité upozornění: délka vyřízení se odvíjí v závislosti na komunikaci a spolupráci s vámi. Především se jedná o rychlost zaslání potřebných podkladů k posouzení a hlavně telefonická komunikaci s vámi! Vždy je důležité brát telefonní hovory nebo na nepřijaté hovory reagovat.

Musím doložit, na co peníze použiji?

Nemusíte, peníze můžete použít na cokoliv.

Poskytujete půjčky bez ručení nemovitosti?

Půjčky poskytujeme pouze s ručením nemovitosti, která je ve vašem vlastnictví nebo spoluvlastnictví. Do zástavy můžete nabídnout také nemovitost třetí osoby: rodičů, přítele, známých apod.
Nevadí nám také, pokud je na nemovitosti nařízená exekuce, nevýhodná zástava nebo jiné omezení. Vše vyplatíme a refinancujeme na výhodnější a levnější úvěr.

Když mi schválíte půjčku ve výši 1 000 000, Kč, kolik dostanu opravdu na účet?

Pokud vám budou schváleny finanční prostředky ve výši např.1 000 000,- Kč, tak přesně tuto částku vám vyplatíme na účet! Nikdo vám nebude strhávat žádné poplatky za zprostředkování, smlouvy nebo jiné nesmyslné poplatky.

Dostanu smlouvy k úvěru dopředu k přečtení?

Ano, smluvní dokumentaci vždy zasíláme dopředu k prostudování. Máte vždy možnost si smlouvy o úvěru v klidu přečíst nebo si je nechat odborně posoudit svým právníkem.

Musím někam jezdit?

Nemusíte, smlouvy vám zašleme emailem dopředu k prostudování. V případě, že budete se smlouvami souhlasit, přijedeme k podpisu smluvní dokumentace za vámi.

Mohu během splácení doplatit půjčku předčasně a kolik mě to bude stát?

Půjčku můžete během splácení doplatit kdykoliv to uznáte za vhodné, a to bez budoucíh úroků a sankcí. Dle zákona o spotřebitelském úvěru může věřitel požadovat max. 1% z aktuální dlužné částky navíc.
Např.
Byla vám poskytnuta půjčka ve výši 500 000,- Kč s dobou splatnosti 10 let. Po 2 letech splácení zbývá doplatit ještě cca 430 000,- Kč. K této částce vám může věřitel maximálně připočítat 4 300,- Kč. Zaplatíte tedy 473 000,- Kč.

V případě poskytnutí půjčky, na koho bude napsaná nemovitost?

U nás vám nemovitost vždy zůstane ve vašem vlastnictví po celou dobu splácení. Poskytujeme půjčky nebo hypotéky pouze se zástavou. Na LV (listu vlastnictví) vaši nemovitosti bude pouze zástavní právo smluvní, stejně tak, jako mají bankovní domy zajištěny své klasické hypotéky nebo bankovní americké hypotéky.
Pozor si musíte dát na některé finanční společnosti, které při poskytování svých finančních produktů přepisují nemovitost na sebe! Přepis je dost rizikový a také drahý, musíte zaplatit daň z převodu nemovitosti ve výši 4% z tržního odhadu, a to dvakrát. U nemovitosti v hodnotě 2 000 000,- Kč to dělá 2x 80 000,- Kč. A to není vše! Nemovitost není po celou dobu splácení ve vašem vlastnictví.

Je možné nemovitost prodat v době, kdy platím půjčku?

Ano, u nás můžete nemovitost prodat kdykoliv během splácení. Nemovitost můžete prodat komukoliv a za cenu, na které se s vaším kupujícím dohodnete. Pokud dojde k dohodě s kupujícím, tak vám věřitel vyčíslí váš dluh k datu prodeje. Věřiteli doplatíte půjčku pouze s úrokem ke dni, kdy půjčku doplatíte. Zbylá část finančních prostředků z prodeje nemovitosti je vám zaslána na váš účet.

Můžu ručit nemovitostí, na které je nařízená exekuce?

Spojíme se s vašimi věřiteli nebo exekutory a necháme si vyčíslit všechny vaše dluhy. Pokud bude výše vašich dluhů do 50% odhadu nemovitosti, tak vám je vyplatíme. Nabídneme vám nízkou splátku jako v bance! Neděláme rozdíly mezi vámi, kteří jste se dostali do finančních problémů, jenž skončily exekucí, nebo klienty, kteří jsou bez exekucí a bez negativních záznamů v úvěrových registrech.
Novinka! Od 1. 12. 2016 budeme poskytovat finanční prostředky až do 75% odhadu nemovitosti!

Na nemovitosti mám zástavu pro jinou společnost, vadí to?

Nevadí. Pokud vás trápí vysoké splátky u své stávající půjčky, která je se zástavou nemovitosti, tak nezoufejte. Vše se dá řešit. Vaši drahou půjčku můžeme refinancovat na výrazně levnější nebankovní úvěr. Spočítejte si na naší online kalkulačce, kolik u nás budete platit a kolik s námi ušetříte. Nezapomeňte také posoudit naše BONUSY, která vám, kromě nízké úrokové sazby, jsme schopni nabídnout.

Kolik vám budu platit za vyřízení moji žádosti?

Asi budete mile překvapení, ale za vyřízení půjčky, úvěru nebo hypotéky nepožadujeme po vás ani korunu, a to nejen předem, ale ani po vyplacení finančních prostředků na váš účet. Žádné poplatky ani provize po vás nikdo chtít nebude!

Nejdůležitější výhody

 
  • Až 3 000 000,- Kč
  • Úroková sazba od 6,95 do 10,95%
  • RPSN od 7,8% ročně
  • Splatnost až 20 let
  • Předčasné bezúročné doplacení
  • Záznamy v registrech nevadí
  • Nevadí exekuce nebo dluhy
  • Smlouvy dopředu k prostudování
  • Min. 30 dní na doplacení splátky
  • Za včasné splácení – snížíme úrok