Vyberte si výhodnou půjčku, hypotéku nebo si jen konsolidujte své dluhy

 

Konsolidace
bez registru

 

Platíte-li vysoké měsíční splátky za své půjčky, úvěry nebo kreditní karty, máte dvě možnosti: platit zbytečně vysoké splátky dále nebo si je můžete sloučit do výrazně levnější splátky pomocí konsolidace bez registru.

Více informací

Americká hypotéka
nebankovní

 

Nebankovní hypotéky se zástavou nemovitosti můžete využít na cokoli, nejenom přímo na účely bydlení. Nízký úrok a RPSN dělá z americké hypotéky velmi zajímavý finanční produkt. Nevadí nám vaše záznamy v registrech.

Více informací

Nebankovní půjčky
bez registru

 

Nebankovní půjčku si můžete sjednat i v případě, kdy máte dluhy po splatnosti nebo záznamy v registrech dlužníků. Finanční prostředky se zasílají vám na účet po podpisu smlouvy. Předčasné splacení bez pokut a sankcí.

Více informací

Vyplacení
dluhů a exekucí

 

Vyplatíme vám všechny vaše dluhy, nevýhodné zástavy, exekuce či již nařízenou dražbu na vaší nemovitosti, a to až do výše 3 000 000 Kč. Všechny tyto finanční problémy sloučíme do jednoho levného úvěru.

Více informací

Každá žádost je posuzována individuálně

Každá žádost je řešena individuálně. Záznamy v registrech nebo exekuce nejsou důvodem zamítnutí žádosti.

Úrok a RPSN jako u bankovních institucí

Úrok od 6,95% s RPSN od 7,8% ročně získáte také vy, kteří máte záznamy v registrech a v bance finance nezískáte.

 

Neplatíte žádné zbytečné poplatky

Nikdo po vás nevyžaduje žádné poplatky předem. Odhad nemovitosti soudním znalcem máte od nás ZDARMA.

Bezpečné a seriózní podmínky

Smlouvy máte dopředu k prostudování. Dáme vám min. 30 dní na to, abyste doplatili nezaplacenou splátku.

Hledáte výhodný finanční produkt?

Hledáte na internetu výhodnou půjčku, kterou můžete využít na cokoliv? Zkoušeli jste žádat o finanční prostředky u některé z bankovních institucí, ale se svou žádostí jste neuspěli?

Banky jsou v poskytování úvěrů mnohem opatrnější než nebankovní společnosti. Každý, kdo žádá o půjčku nebo úvěr, je bankou důkladně prověřen, co do bonity, tak i úvěrové historie žadatele. Pokud podmínky nesplní, je mu žádost zamítnuta. Nejčastějším důvodem zamítnutí je špatná úvěrová minulost žadatele.

Spočítejte si splátkuZažádejte si o půjčku

Půjčky a hypotéky i se záznamem v registru

U nás si můžete sjednat nebankovní hypotéky na cokoliv, levné půjčky s nízkou splátkou jako v bance nebo si můžete snížit své splátky pomocí konsolidace pro problémové klienty. Dluhy či exekuce si můžete zaplatit půjčkou na vyplacení dluhů a exekucí. Vše závisí na vás, jaký produkt si vyberete.